שם:   טלפון:
אימייל:  
 
 
אודותינו

 

פתחתם לאחרונה מגזין עיצוב? אם כן- בודאי שמתם לב למגמה שכבר הפכה להיות נפוצה- מתן דגש מיוחד ונפרד לחדרי ילדים מעוצבים כחלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של הבית. חדר ילדים הוא כבר מזמן לא מה שהיה פעם- כבר לא מדובר בליקוט חפצים ורהיטים מכל מי שאפשר, אשר יוצרים בליל בלתי אחיד של צבעים וסגנונות. בימינו אנו, חדרי ילדים מעוצבים הם תחום עיצוב עצמאי ומיוחד, בעל טרנדים מתחלפים ואופנתיים. ואכן התופעה נראית הגיונית מאד- למה שחדר הילדים יהיה שונה מכל חדר אחר בבית? האם את חדר השינה שלכם, ההורים, הייתם מעצבים ללא קו מנחה או חשיבה מקדימה? כנראה שלא. זו הדרך הנכונה לפעול גם כשמדובר בחדרי ילדים.

 אם אתם עומדים לעבור לבית חדש או אם החלטתם לעצב מחדש את חדר הילדים בביתכם, ראשית כל- מזל טוב. שנית- יש לגשת למשימת עיצוב חדרי הילדים לאחר חשיבה והכנה מעמיקה, שכן אחרת זמנכם וכספכם ירדו לטמיון.

חדרי ילדים מעוצבים יכולים להיות בסגנון "בנות" או "בנים", בסגנון של נושא מסוים (רובוטריקים, קבוצת כדורגל, להקה אהובה) והרשימה עוד ארוכה. השלב הראשון בדרך אל חדר ילדים מעוצב היא התייעצות עם ילדכם: הבנה ברורה ממנו של מה הוא אוהב, איך הוא היה מעוניין שחדרו יראה, מה הדברים שהוא נוהג לעשות בחדר (האם לארח חברים? האם לעשות שיעורים? ) שכן התשובות לשאלות הללו יעניקו את הדגשים החשובים לגבי עיצוב חדר הילדים מבחינת חלוקת המקום והרהיטים הדרושים.

מאד חשוב לשים לב שחדרי ילדים מעוצבים, שאמנם קולעים לטעם של ילדכם ועולים בקנה אחד עם צרכיו- כיום, לא יאבד אליהם הקלח בעוד שנה. לכן חשוב מאד להבין האם רצונותיו של ילדכם מתבססים על חשיבה מעמיקה או שמא על מה שבאופנה כרגע, ושנה הבאה יהיה ממש לא רלבנטי.

לאחר שהתייעצתם עם ילדכם, השלב הבא הוא לפנות אל חנות רהיטים או אל מעצב המתמחים בחדרי ילדים מעוצבים. המעצב, האדריכל, או המוכר בחנות הרהיטים, יהיו מסוגלים לסייע לכם בעזרת הניסיון שרכשו במהלך השנים וחדרי הילדים המעוצבים הרבים אשר אותם סייעו לתכנן ולעצב.  

 

  חדרי ילדים מעוצבים