שם:   טלפון:
אימייל:  
 
 
1 | 2 | 3 | 4 |

עיצוב חדרי ילדים

 בשעה טובה ומוצלחת הגיע הזמן לעצב את חדרם של הילדים שגדלו. מה חשוב לבדוק כשקונים רהיטים לילדים ? מהם הסגנונות הפופולאריים בעיצוב חדרי ילדים ? איך לעצב חדרי ילדים בצורה פרקטית הנוחה לשינויים ברבות השנים מבלי להשקיע מאות שקלים? על כך במדריך לעיצוב חדרי ילדים.

בתחילת תכנון ועיצוב חדרי הילדים חשבו קודם מיהם הדייר או הדיירים שיאכלסו אותו. עיצוב חדר ליחיד שונה מחדר המיועד לשניים ויותר. בעיצוב חדרי ילדים המיועדים לזוג אחים כדאי להשקיע במיטת קומתיים טובה ואיכותית. לפני הקניה וודאו שהמיטות הללו חסומות במעקה בטיחות למניעת נפילות ובדקו שראשו של הילד אינו נבחל ביושבו עליה.

רצוי מאוד לתכנן עיצוב חדרי ילדים על-זמני. הורים מתפתים לעיתים לפנק את ילדיהם במוטיב קישוטי אופנתי כלשהו – בין אם מדובר בטפט של גיבור אנימציה ובין אם מדובר בקניית ריהוט יוצא דופן וצעקני. כדאי לעמוד בפיתוי: הטפט יהפוך למיושן בשנה הבאה, והרהיטים הילדותיים לא ישמשו אותו גם אם יהיו תקינים לכשיגדל. לכן מילת המפתח בעיצוב חדרי ילדים היא פרקטיות. השאירו את נגיעות הצבע הנועזות לקירות בלבד ובחרו בטפטים וברהיטים ניטראליים.

כמובן שאל לכם לפסוח בעיצוב חדרי הילדים על מקומות האחסון החשובים. השקיעו בפתרונות אחסון רבים ככל האפשר. מיטה המכילה מגירה תחתית, ווי תליה רבים, קופסאות קטנות בארונות הבגדים ומדפים רבים יבטיחו חדר מסודר. חשוב להדגיש שאין צורך לבזבז כספים מיותרים בקנייתם – צנצנות ריקות ומכלי פלסטיק לגלידה שיצבעו כיד הדמיון הטובה עליכם יוסיפו נופך עיצובי מיוחד לחדר ויחסכו לכם כסף.

בנוסף, עיצוב יפה של חדרי הילדים לא בא על חשבון הבטיחות. הבטיחו שקופסאות האחסון אינן נטרקות על האצבעות, המדפים אינם מתנדנדים והספרייה מחוזקת לקיר ואינה אפשרית לטיפוס.

משעשיתם זאת, החליטו מה הסגנון שיוביל אתכם בעיצוב חדרי הילדים. למראה נצחי ועמיד לאורך שנים, תוכלו לבחור בחדר הנשען על ריהוט עץ מלא בגווני בוק או אורן. צבעוניות תשיגו בעזרת צבעי קיר חמים וחזקים, טפטים, מדבקות קיר ווילונות מקושטים. אם חפצתם בחדרי ילדים בעיצוב מודרני, בחרו ברהיטים המשלבים מראה מתכתי ומינימליסטי. מראה זה פרקטי פחות, אך הוא אפשרי ואופנתי בכל זמן.